Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

Gladiator Z950 Sport

Gladiator Z950 Sport

..přináší jen to nejlepší z oblasti designu, techniky, pohodlí, spolehlivosti, přičemž jeho jedinečné vlastnosti jsou doplněny o kompaktnost a ještě lepší obratnost.

V-Twin, 4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC

91 mm x 74 mm x 2

Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Nezávislé nitrogénové, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena.

Kotoučové hydraulické

37 l

675 kg

3 065 mm

1 524 mm

1 870 mm

2 286 mm

Výkonný V-Twin dostává pokyny „Ride-by-Wire“ tedy elektronicky, což přináší nejen úsporu paliva ale i přesné a hladké ovládání stroje. K dispozici jsou 2 režimy řízení motoru – SPORT a NORMAL, přičemž hmotnost/výkon jsou v ideálním poměru.

Je inspirován poslední generací řady Z, ale v tomto případě působí ještě agresivněji, přičemž vytváří silnou a odolnou kulisu stroje.

Zadní část je zcela nová a má jednodušší a čistší profil.

Plné LED osvětlení, doplňuje dravá maska chladiče a hliníková ochrana „nosu“ stroje. Červeně lakované pružiny evokují ke sportovnímu vyžití. Novým prémiovým doplňkem jsou poloviční dveře s těsněním po obvodu.

Luxusní prvek, který byste na SSV-čku určitě nečekali – ambientní podsvícení palubní desky zpříjemňuje posádce večerní jízdu.

Pružení na obou koncích je plně nastavitelné (odskok / komprese). Kombinace plynovo-olejových tlumičů je součástí podvozkového systému nové generace. Vzadu hladí jízdu přidaný příčný stabilizátor, přičemž tato sestava umožňuje zdvih vpředu 307 a vzadu 317,5 mm.


Dominantou kol jsou exkluzivně tvarované ráfky ze slitiny vzácných kovů.

I takto kompaktní stroj dosahuje světlé výšky až 305 mm a průměr otáčení je na hranici 10 metrů.

Nový kokpit disponuje nastavitelným (35 °) sportovním volantem, nové generace a nastavitelným sedadlem řidiče (95 mm dopředu / dozadu). Přehledný 5” LCD displej, 2 voděodolné schránky (15 + 3 l) jsou vychytávky pro každodenní život.

Posádka ocení nově tvarovaná a vyztužená sedadla s novým polstrováním.
Sedák i opěradlo jsou širší, 3-bodový bezpečnostní pás nové generace je šetrnější pro lidské tělo.

Madlo pro ruce spolujezdce je vysouvatelné a díky rychloupínacím sponám si spolujezdec jeho polohu přestaví během chvilky.

Nový uzavíratelný, voděodolný úložný prostor je zakomponován do linií korby. Box má kapacitu nosnosti až 150 kg (158 l).

Hypermoderní LED světla vyzařují extra silné paprsky a jsou výborně viditelné pro okolí ze všech úhlů vozidla.

Stroj je vybaven portem pro připojení zařízení T-Box (příplatkový doplněk).
T-Box umožňuje propojení s chytrým telefonem přes aplikaci CFMOTO RIDE, což znamená okamžitý přístup k palubním údajům v reálném čase např.: množství paliva, stav baterie, záznam o jízdě, samodiagnostika vybraných základních funkcí před jízdou…

k nalévacím hrdlům kapalin se skrývá pod odnímatelnou částí přední kapoty.

Přístup k řídící jednotce je za opěrokou řidiče. I v tomto případě nepotřebujete nářadí.

Velká výhoda je odejmutí sedadel i opěradel bez použití nářadí, napr. pro potřeby čištění.

Kanadský variátor CVTech je speciálně laděn pro lineární a dynamický nástup výkonu a zároveň efektivně přenáší sílu motorové brzdy (EBS) na kola. Tím přidává míru bezpečnosti a pohodlí při režimu zrychlení a šetří brzdové komponenty v režimu i extrémního zpomalení.

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *