Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

GLADIATOR X850

GLADIATOR X850

4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC

91 mm x 76,2 mm

Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Nezávislé, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena / Vlečená ocelová ramena

Kotoučové hydraulické

30 l

430 kg

2310 mm

1250 mm

1420 mm

1480 mm

Elektronické vstřikování Delphi (USA) v případě hom. T3b, či BOSCH (DE) v případě hom. L7e, poskytují motoru přesné dávkování výkonu v každé situaci.

Kanadský bezspojkový variator CVTech je klíčovým technickým prvkem pro optimální jízdu v každých podmínkách.

Spolujezdec je bezpečně a především pohodlně zakotven v sedačce s příjemnou opěrkou, měkkými a zároveň pevnými madly na ruce. Samozřejmostí jsou vyvýšené plošinové stupačky pro chodidla spolujezdce.

K dispozici je uzávěrka předního i zadního diferenciálu.

Disky kol z lehké slitiny lehkých kovů nedotvářejí pouze designový – prémiový vzhled, ale především technický efekt. Jsou lehčí a odolnější.

Homologované tažné zařízení a elektrická přípojka dovolí legálně táhnout vozík s nákladem, či jiný typ zařízení potřebný pro práci

Naviják o síle 3 000 lbs, poskytne potřebnou pomoc nejen při tažení nákladu, ale i při sebevyprošťování

EPS – progresivní elektronický posilovač řízení nejen umožňuje snazší řízení a ovládání stroje, ale také absorbuje síly při nečekaném nárazu kol do překážky.

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *