Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

450MT-R / Modrá

450MT-R / Modrá

Štěstí, radost, nadšení, strach, překvapení, důvěra, inspirace… Jízda na motocyklu vyvolává emoce a pocity. Každý jezdec hledá a cítí něco trochu jiného. Pro někoho je motocykl jen dopravním prostředkem, pro dalšího relax, odbočka z reality běžného dne a prostředek, jak vyčistit hlavu.
Toto vše dokáže být 450MT. Dokáže vás dopravit do cíle, bez ohledu na cestu. A dokáže vás dopravit do cíle, i když cíl není důležitý, ale cesta je ten důvod proč jedete.
Nemá ostrost supersportů, nemá extrémnost terénních speciálů. Má ale samozřejmost a nadšení s jakým poskytuje emoce a neomezuje jezdce tím, kde by emoce chtěl zažívat a hledat. Cesta, nebo cíl ? Je to jen na vás.

2-válec, kapalinou chlazený 4-taktní, DOHC, 8 ventilů

449,5 ccm

72 x 55,2 mm

11,5 : 1

31 kw / 8 500 ot./min.

42 Nm / 6 500 ot./min.

manuální, 6 rychlostí, spojka s prokluzem („antihoppingová“)

Pohonná jednotka, která potvrzuje své kvality v sesterských modelech 450SR a 450NK, byla pro potřeby modelu 450MT upravena s důrazem na průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách. 2 vyvažovací hřídele výrazně snižují vibrace motoru a jsou jedním z klíčových prvků jezdeckého komfortu. Díky kovaným odlehčeným pístům a použití materiálů s nízkým třením má motor okamžitou reakci na podněty jezdce.

Jednoduchost, přehlednost, čitelnost za každých podmínek. 5″ TFT displej zobrazuje všechny důležité jízdní údaje.

Zdvihy vpředu a vzadu 200mm, 21″ přední kolo a 18″ zadní kolo naznačují, že i jízda mimo zpevněné cesty nebude překážkou v nacházení nových zážitků.

Lehký motor zastavěný v rámu z chrommolybdenových trubek pro co nejnižší těžiště stroje společně s plně stavitelným podvozkem KYB poskytují samozřejmou ovladatelnost.

Propracovaná ergonomie minimalizuje únavu a neomezuje vás ani při vícedenní jízdě. Řídítka lze nastavit až o 10mm vpřed, nebo vzad. Výšku motocyklu / sedla lze snížit o 20mm na přepákování zadního tlumiče.

Dalším prvkem, kterým se 450MT dokáže přizpůsobit individuálním potřebám každého jezdce je výškově stavitelné plexi v rozsahu ± 6 cm.

Díky efektivnímu motoru a palivové nádrži o objemu 17,5 l je dojezd 450MT-R až 350 km.

Dvoukanálové ABS a systém trakční kontroly renomovaného výrobce Bosch pomáhá jezdci v nepředvídatelných situacích. Pro maximální kontrolu je možno oba systémy deaktivovat.

Díky výkonným LED světlům budete mít přehled o vaší cestě za každých podmínek.

Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. Aktualizace softwaru stroje bez nutnosti návštěvy servisu. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

 

2 Odpovědi

  1. Dobrý den,. máte předváděcí moto? 450mt..
    Díky Dvořáček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *