Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

GLADIATOR X625-A / Black

GLADIATOR X625-A / Black

Prodloužená verze „A“ dává stroji širší význam ve smyslu pohodlí, sebevědomí, nosnosti a překonávání překážek zároveň. X625-A se díky všem svým atributům řadí mezi nejprodávanější jednoválcové čtyřkolky střední třídy na většině kontinentů světa.

4-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC

91 mm x 89,2 mm

Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena

Kotoučové hydraulické

18 l

375 / 395 kg

2235 mm

1180 mm

1220 / 1390 mm

1280 / 1480 mm

Moderní jednoválec s nejmodernějšími technologiemi řídí vstřikování BOSCH. Plynulý nárůst výkonu, vysoký kroutící moment, minimální emise, nízká spotřeba.

Design X625 globálně prezentuje nejmodernější trendy v této oblasti.

Atraktivní LED světelná rampa vzadu, je unikátní demonstrací toho, že na čtyřkolce nic není nemožné.

LED osvětlení vpředu i vzadu produkuje výrazně silné a jasné osvětlení za každých povětrnostních podmínek.

Obě verze jsou homologovány jako dvoumístné, zatímco krátká verze prezentuje obratnost a agilitu v těsném prostředí, dlouhá vytváří komfort v pohledu bezpečnosti a pohodlí pro posádku.

Kanadský bezspojkový variátor CVTech je klíčovým technickým prvkem pro optimální jízdu v každých podmínkách.

Moderní LCD displej dovoluje připojení a ovládání chytrého telefonu prostřednictvím Bluetooth technologie, zároveň dovoluje váš chytrý telefon ovládat pomocí tlačítek (příjem/ukončení hovoru). Všechny palubní údaje (12 hodnot) jsou mimořádně transparentní.

Konstrukčně X625 umožňuje vysoké nájezdové úhly, přičemž progresivní pružení a posilovač řízení vytvářejí v terénu kobercový pocit z jízdy. Pružení nejnovější generace je nastavitelné v 5-ti stupních.

Naviják ovládaný z místa řidiče o síle 3000 lbs, je u strojů CFMOTO Gladiator samozřejmou výbavou.

X625 používá inteligentní – progresivní posilovač řízení. V různých rychlostech posilovač pracuje odlišně a tím odlehčuje zatížení a únavu rukou řidiče.

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.