Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

GLADIATOR UTV1000

GLADIATOR UTV1000

NOVINKA

je doslova výhra v tomto segmentu. Právě tento model nastartoval zcela novou generaci UTV vůbec. Jeho motto je jednoduché: „Profesionál vždy, všude a za každých podmínek“. Nabízí obrovský pracovní rádius v kombinaci s nosností a tažnou silou, a přitom nezapomíná na majestátní a pohodlný prostor pro posádku a množství krytých odkládacích prostorů.

4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC

91 mm x 74 mm x 2

Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / automatický zadní samosvorný diferenciál Eaton (100% svornost) / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Nezávislé, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena

Kotoučové hydraulické

40 l

690 kg

2945 mm

1615 mm

1850 mm

2050 mm

Motor je upraven pro potřeby těžce pracujícího UTV. Laděný je jak náběh výkonu, tak i točivý moment. Vstřikování BOSCH je garancí nejen přesného dávkování, ale i maximální úspornosti paliva.

Flexibilní a ergonomický interiér. Řidič si může nastavit sklon volantu o 38°, sedadlo vodiče lze posunout o 96 mm dopředu, řadící páka je přímém dosahu pravé ruky, držáky nápojů jsou ve středu i po krajích palubní desky.

Málokdo by věřil, že i tento stroj prošel profesionálním designérským studiem KISKA z Rakouska.

Posádka v kabině je chráněna masivním ocelovým rámem, na který lze doinstalovat buď přední celookno, nebo komplet ochranu posádky ze všech stran.

Jen v kokpitu je celkem 80,4 l objemu odkládacích prostor. Na palubní desce, pod ní, pod sedadly řidiče, spolujezdce…

Celé pružení má vylepšený systém závěsů. Zdvih předního a zadního zavěšení je 230 mm. Velkým plusem je variabilní systém sklonu tlumičů, což ve velké míře vyhleduje jízdu přes různorodé překážky.

Myslí a pracuje samostatně, rozezná, co se děje pod koly vzadu a zasahuje tehdy, když to stroj potřebuje a to tak, že posádka stroje o tom ani netuší. Jeho výjimečnost je ocenitelná v těžkém prostředí, jako je bláto, sníh, štěrk, písek… Tato součást stroje od amerického výrobce je TOP komponentem pro čtyřkolky vůbec.

Kanadský variator CVTech je v tomto případě speciálně naladěn na vysoké pracovní nasazení.

Upravte si stroj podle vaší potřeby. Jako doplňkovou výbavu nabízíme síťovou ochranu posádky nebo pevné polodveře a také plastovou střechu.

Sklopná korba je vybavena na bočnicích oky pro připoutání přesahujícího nákladu. K jejímu vyklopení vám stačí jedna ruka.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

Naviják s tažnou silou 3500 lbs a kabelovým ovladačem.

LED osvětlení naleznete vpředu i vzadu, je nejen moderní, ale především výkonné.

Pro potřeby těžké pracovní zátěže je posilovač řízení dimenzován na vysoký výkon. Volant jede lehce a kola přesně zatáčejí.

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.