Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

GLADIATOR X1000 Overland

GLADIATOR X1000 Overland

Nový význam slova „Expedice“.

Gladiator X1000 OVERLAND je stroj, který je již ve svém základu obdařen kvalitními a propracovanými technickými doplňky potřebnými pro nestandardní podmínky.
Pracovní čtyřkolka Gladiator nezná překážky, nezná kompromisy. Nepozná pracovní odvětví, ve kterém by neuměl pomoci. Je stvořen pro jakkoli náročnou životní expedici.
Nezáleží, kterým směrem se vydáte.

4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC

91 mm x 74 mm

Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / samosvorní zadní diferenciál, převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Nezávislé, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena / Vlečená ocelová ramena

Kotoučové hydraulické

30 l

430 kg

2310 mm

1250 mm

1420 mm

1480 mm

V-Twin motor poslední generace se vstřikováním BOSCH vnáší v ideálním poměru sílu a točivý moment na kola v každé i té nejobtížnější situaci.

Výkonné LED světlomety stroje jsou doplněny o dvojici přídavných, integrovaných světel (18 W), čímž se rozšiřuje akční rádius světelného toku, jednak do šířky a zároveň ve špatných podmínkách jakými jsou tma, mlha, déšť…

Plně nastavitelné pružení a jeho nové uchycení umožňují vyšší zdvihy pružení.

Naviják o síle 3 500 lbs, poskytne potřebnou pomoc nejen při tažení nákladu, ale i sebevyprošťování.

Kanadský bezspojkový variator CVTech je klíčovým technickým prvkem pro optimální jízdu v každých podmínkách.

EPS – progresivní elektronický posilovač řízení nejen umožňuje snazší řízení a ovládání stroje, ale také absorbuje síly při nečekaném nárazu kol do překážky.

Jezdec má k dispozici uzávěrku předního diferenciálu, zadní diferenciál Eaton je samosvorný.

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.