Prodejna: Libušina , Kralupy nad Vltavou
+420 724 004 965
info@quadway.cz

CF MOTO 700MT Premium

CF MOTO 700MT Premium

Nová motorka, nebo důkladný facelift ? Otázka, která vlastně není důležitá. Důležité je, že k řidičské nenáročnosti, sportovně zaměřené ovladatelnosti a cestovatelské uvolněnosti modelu 650MT bylo přimíchána motorová dravost z řady CL-X. Tento mix toho nejlepšího z 650MT a CL-X je zasazen do sportovně elegantního designu, který jasně podtrhuje zaměření motocyklu.
Cesta, nebo projížďka pro zábavu ? Je to jen na vás.

Řadový dvouválec, kapalinou chlazený
4-taktní, DOHC, 8 ventilů

693 ccm

83 x 64 mm

11,6 : 1

49 kW / 9 000 ot./min.
A2 34 kW / 6 000 ot./min

60 Nm / 7 250 ot./min.

manuální, 6 rychlostí

2 184 mm

865 mm

1 398 – 1 438 mm

840 mm

170 mm

220 kg

Nový motor vycházející z osvědčených jednotek řady 650. Zvýšení objemu bylo dosaženo díky většímu zdvihu. Pro rychlejší reakce motoru na plyn byly odlehčeny rotující části motoru a pro zvýšení odolnosti jsou nyní kované. Nová slitina bloku pomáhá chladící soustavě udržovat motor v optimální provozní teplotě. Při zvýšení objemu o 6,5% došlo k navýšení výkonu a kroutícího momentu o 18%.

5″ barevný TFT displej v první řadě zajišťuje přehledné a jasné zobrazení všech jízdních údajů.
K tomu nabízí Bluetooth konektivitu s mobilním telefonem a komunikátorem. Díky tomu je možno za jízdy spravovat telefonní hovory, přehrávat hudbu a nebo využít navigaci.

Již tak výborná ochrana jezdce, která je jednou z velkých předností 650MT, byla u 700MT dále vylepšena, díky upravenému nastavitelnému plexi štítu, bočním deflektorům a upraveným předním a bočním kapotám. Také díky použití ochranných krytů rukou je jezdec chráněn ještě lépe.

Oceňované cestovní pohodlí a zároveň výborná ovladatelnost 650MT díky nastavitelnému podvozku, je zachována i na 700MT.

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

I z noční jízdy se stává rutinní záležitost díky charakteristickému přednímu LED světlometu, který byl upraven a nyní disponuje ještě vyšší účinností.

Dnes již nezbytné konektory pro dobíjení mobilních zařízení (USB-A a C) jsou součástí standardní výbavy motocyklu.

Jistota a bezpečnost při ovládání motocyklu v noci díky podsvětleným ovladačům.

V rámci příplatkové výbavy lze motocykl vybavit jednotkou T-Box, která zajišťuje přenos dat mezi motocyklem, výrobním závodem a aplikací CFMOTO Ride. Díky tomu je k dispozici statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce.

K dispozici je také provedení splňující požadavky třídy A2.